Programul national de tratament al tuberculozei

    - Dispensar TBC Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragsani -  medic coordonator Dr. Barbulescu Doina Alexandra

 

Programul national de depistare precoce a cancerului de col uterin

    - Medic coordonator Dr. Mahmoud Mahmoud

 

                    Lista cabinetelor medicale individuale 

IN PROGRAMUL NATIONAL DE DEPISTAREA PRECOCE ACTIVA A CANCERULUI DE COL UTERIN

 

Nr. Crt Nume/prenume Judet Adresa cabinet E-mail Program screening
1 Dr. Badita Adina-Camelia Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 aa_md2003@yahoo.com L-V 13-15
2 Dr. Bicu Loredana Elena Valcea Diculesti dr.bicu_bogdan@yahoo.com L-V 13-15
3 Dr. Burtica Alexandrina Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 burtica.alexandrina@yahoo.com L-V 13-15
4 Dr. Cedica Rodica Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 cedica.rodica@yahoo.com L-V 13-15
5 Dr. Cojocaru Sonia Valcea Lungesti dr.cojocarus@gmail.com L-V 13-15
6 Dr. Diaconescu Marian Valcea Gusoeni dr.diaconescumarian@gmail.com L-V 13-15
7 Dr. Dumitrascu Iuliana Valcea Voicesti iuliana_5555@yahoo.com L-V 13-15
8 Dr. Ionica Maria Cristina Valcea Valea Mare centromed18@yahoo.com L-V 13-15
9 Dr. Iordache N. Niculina Valcea Prundeni iordacheniculina@ymail.com L-V 13-15
10 Dr. Mitru Mihaela Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 mihaela.mitrut@yahoo.com L-V 13-15
11 Dr. Mitrut Georgeta Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.408 geta_mitrut@yahoo.com L-V 13-15
12 Dr. Nicolescu Lucia Valcea Maciuca drnicolescu1@yahoo.com L-V 13-15
13 Dr. Nitu Mariana Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 nitum85@yahoo.com L-V 13-15
14 Dr. Oproaica Rodica Valcea Dragasani, Str. Belsugului rodica.oproaica@gmail.com L-V 13-15
15 Dr. Papureanu Elena Valcea Stefanesti elenapapureanu@yahoo.com L-V 13-15
16 Dr. Pieloiu Carmen Mariana Valcea Balcesti dr.pieloiucarmen@yahoo.com L-V 13-15
17 Dr. Pirscoveanu Angela Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.406 rparscoveanu@hotmail.com L-V 13-15
18 Dr. Plesoianu Mioara Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.408 plesoianumioara@yahoo.com L-V 13-15
19 Dr. Popa Magda Valcea Zatreni popa.magda.10@gmail.com L-V 13-15
20 Dr. Radulescu Luminita Valcea Ghioroiu nu are L-V 13-15
21 Dr. Sacerdotianu Liliana Valcea Glavile drsacerdotianu@yahoo.com L-V 13-15
22 Dr. Stoica Dionisie Valcea Creteni dionisie1964@yahoo.com L-V 13-15
23 Dr. Tigan Monea Emanuel Valcea Scundu tighi22@yahoo.com L-V 13-15
24 Dr. Ungureanu Mariana Valcea Lalosu mirela_umimed@yahoo.com L-V 13-15
25 Dr. Valcioiu Maria Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.408 vilcioiu.maria@yahoo.com L-V 13-15
26 Dr. Zamarca Ionela Veronica Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.408 verunyki@yahoo.com L-V 13-15
27 Dr. Banateanu Adrian Valcea Dragasani, str.T. Vladimirescu, nr.407 dr.banateanuadrian@yahoo.com L-V 13-15
28 Dr. Neata Nicolina Valcea Voicesti neatanicolina@gmail.com L-V 13-15
29 Dr. Cretan Doina Valcea Dragasani, Str. Belsugului cretandoina@gmail.com L-V 13-15
30 Dr. Cretan Miron Valcea Stefanesti cretanmiron@gmail.com L-V 13-15
31 Dr. Bogdan Emanuela Valcea Stefanesti cmi.emanuelabogdan@gmail.com L-V 13-15
32 Dr.Negulescu Octavian Valcea Lungesti cmi_dr.onegulescu@yahoo.com L-V 13-15
33 Dr.Herascu Constanta Valcea Tetoiu constanta.herascu@yahoo.com L-V 13-15
34 Dr.Stefan Mihaela Valcea Tetoiu ghitza_2000@yahoo.com L-V 13-15
35 Dr.Danila Valeria-Marinela Valcea Balcesti danila.valeria@yahoo.com L-V 13-15
36 Dr.Nicola Paul  Valcea Lungesti nicolapaul@yahoo.com L-V 13-15
37 Dr.Ratea Iulian Laurentiu Valcea Mitrofani rateaiulian@yahoo.com L-V 13-15